Konkurs “Zamek z popiołu”

Konkurs “Zamek z popiołu”

Kochani, dobre wieści! Dzisiaj miałam fatalną pobudkę, ponieważ zamiast zapachu świeżo wyciskanego soku, obudził mnie dzwonek do drzwi. I to nie był zwykły dzwonek do drzwi, tylko taki perfidny, irytujący i wwiercający się w mózg. W sumie jak każdy dzwonek przed 9 rano. Zresztą... jakie rano? Toż to byś jeszcze środek nocy! ;)

Ale... jak już zombieBeatka dotarła do drzwi i zobaczyła kuriera, to od razu mi się buźka uśmiechnęła. Zobaczyłam paczkę z wydawnictwa. Aaaaa! I już wiedziałam, że to będzie dobry dzień. Jako, że szczęściem lubię się dzielić, dzisiaj macie do wygrania świeżutki, nowiutki egzemplarz "Zamku z popiołu"!

Dla przypomnienia: "Zamek z popiołu" zaczyna się w momencie, kiedy chłopak Anety zostaje zabity, a ona nie potrafi sobie poradzić ze stratą. Właśnie wtedy wpada w towarzystwo dwóch tajemniczych mężczyzn, którzy pomagają jej odkryć, że życie toczy się dalej. Kiedy wydaje jej się, że ma jeszcze cień szansy na szczęście, odnajduje u nich wiersz. Wiersz, który sama napisała. Wiersz, którego właścicielem był jej martwy ukochany.
Czy Aneta wdała się w romans z mordercą? A jeśli tak, to który z nich zabił?. Zaczyna się gra, w której dziewczyna musi postawić na szali własne uczucia i pragnienie zemsty. Co okaże się silniejsze? <Więcej info>

Tu znajdziecie fragment: <KLIK>

A teraz, jak już jesteście wtajemniczeni i chętni do przeczytania całości, już Wam mówię, co trzeba zrobić!

Zasady konkursu: Aby zdobyć wspaniały, cudowny, nowiutki, jeszcze pachnący drukiem egzemplarz "Zamku z popiołu" należy:

  1. Wejść na fecebooka i polubić stronę Beatapisze (jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił);
  2. Odnaleźć TEN wpis konkursowy i w komentarzu napisać gdzie i z kim chcielibyście pojechać w tym roku na majówkę :)
  3. (opcjonalnie) Oznaczyć tę osobę;

Macie czas do 1 maja.

Powodzenia!