Nie dla Ciebie

Pokusa… zawsze jest silniejsza!

 

 

 

Premiera: 6 kwietnia 2016

ISBN:  978-83-8083-108-7

Ilość stron: 250

Cena okładkowa: 29 zł

Wiesz, że to nie jest grzeczny facet. Myślisz, że dla Ciebie się zmieni. Chcesz podejść bliżej, poznać go. To tylko jedna z pułapek, w którą właśnie wpadłaś. Nie daj się zwieść! To nie jest facet dla Ciebie.

Historia jakich nie znajdziesz wiele – przedstawiona z perspektywy mężczyzny. Możesz wejść do jego głowy i zobaczyć, jak on widzi świat. To urywek życia 27-letniego mężczyzny żyjącego we Wrocławiu. Uwodziciela, który ma na wyciągnięcie ręki każdą kobietę, ale tylko dwie zawładnęły jego sercem. Kobiety różne jak ogień i woda. Dawid będzie musiał zdecydować, co jest dla niego ważniejsze. Uroda, czy charakter? Przy okazji przekazuje wiedzę na tematy damsko-męskie i pokaże, jak należy się zachowywać w relacji z partnerem. Od razu uprzedzam, że to nie jest książka dla każdego. Jest w niej dużo manipulacji, seksu, dominacji. Opisuję sposoby w jaki można sprawić, że płeć przeciwna będzie jadła Ci z ręki. Myślę, że nie powinieneś sięgać po tę publikację. To nie dla Ciebie…

Kup teraz:

Kup od autorki w oficjalnym sklepie beatapisze!

Książka dostępna w większości księgarni internetowych, także w Empiku.

Jednak najbardziej polecam Druk:

 

Ebook:

Recenzje:

Jeśli przeczytałeś „Nie dla Ciebie” i chcesz podzielić się swoją opinią, napisz do mnie na kontakt@beatapisze.pl, albo na fp beatapisze :)

 

patroni