Kamiennokrwiści

Jedyna nadzieja w potępionych, bo tylko oni nie boją się przegrać!

Premiera: 12.09.2019 Rubinowy Książę, 28.07.2023 Szafirowa Szwaczka

Ilość stron: 510 + 414

ISBN: 978-83-66070-91-2; 978-83-83511-94-8

 

Rubinowy Książę

W chwili, gdy mgielny wilk porwał duszę Mili, życie Sephory wywróciło się do góry nogami. Jak na potomka bogini przystało, postanowiła wyruszyć siostrze na ratunek.

Do pomocy miała owianą legendami dziewczynę z tatuażem na szyi (której wszyscy życzą śmierci), przestraszonego dowódcę straży (z alergią, przez którą ciągle pociągał nosem) i przeklętego parobka (który podejrzanie wiele wie na temat cmentarzy). Niestety już na początku wyprawy zadzierają z najgroźniejszym kambionem w całym imperium. Tylko pomoc Rubinowego Księcia może uratować ich przed gniewem Yotama Szorstkopalcego i wyciągnąć duszę Mili z Otchłani. Zwłaszcza, że za rogiem czai się rewolucja, a lud z całych sił pragnie obalić imperatora. Czy w świecie pozbawionym słońca może zalśnić iskierka nadziei? Jedno jest pewne – to nie jest miejsce dla bohaterów.

 

 

Szafirowa Szwaczka

Po przejęciu władzy przez Tweardego, całe imperium piszczy z bólu. Nowy tyran nie dba o swój lud zupełnie tak jak poprzedni władca. W pełni zajmuje go poszukiwanie Szafirowej Szwaczki, dzięki której będzie mógł zdobyć władzę większą nawet od Cienia. Avalon za wszelką cenę stara się wyzwolić Lucyfere i oddać jej władzę. Tylko bogini może opanować ten chaos. Tymczasem Salamandra robi wszystko, by w końcu upolować smoka i wyzwolić Remarco z Kopalni Złudzeń. Rycerz Popiołu ma jednak inny plan. Sytuację dodatkowo podgrzewa fakt, że smoki zbierają się nad Diamentowym Wzgórzem, a Szafirowa Szwaczka – wbrew planom wszystkich wokół – ma silne postanowienie, by pożegnać się z życiem.

Czy w chwili, kiedy na szali leżą losy świata, będziesz potrafił w pełni zaufać bogom? A co jeśli oni również mają inne plany?

Kup teraz:

Już dzisiaj możesz zamówić Kamiennokrwistych od autorki w oficjalnym sklepie beatapisze! Dzięki temu dostaniesz książkę i prezent w dniu premiery :)

Wolisz w innym miejscu?

Książką dostępna w większości księgarni, w tym Empik, Matras, Ravelo, Bonito, Merlin i inne. Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

Opowiadania dodatkowe:

Walentynki nie zawsze są pełne miłości. Poznaj historię powstania mgielnych wilków.
Życie pod ziemią nie jest proste. Zwłaszcza dla umęczonej duszy z klaustrofobią.
Również w wersji audio!