Nie odwracaj kota ogonem

Grey ma 50 odcieni. Kocio ma ich znacznie więcej!

 

 

 

Data ukończenia:  grudzień 2016

Ilość stron: 170

Cena: 9,99zł (ebook)

 

Baśka miała fajny biust, Ania styl, a Zośka… Zośka miała czarnego wilczura, który nocą kładł jej się na nogach i chrapał. Nie miała za to szczęścia w miłości, a im bliżej trzydziestki była, tym bardziej marzyła, żeby nieśli jej tę cholerną suknię z welonem i żeby cyganie czekali z muzyką. Rozmyślała o swoim „długo i szczęśliwie”.

Aż do pierwszego trupa.

Trupem tym okazał się Kocio — irytujący kot sąsiadki, który przysposobienie odziedziczył najprawdopodobniej po właścicielce. Wredne babsko oskarżyło o morderstwo Bogu ducha winną Zosieńkę i posłało ją do wszystkich diabłów. Najgorsze, że dzień później kobieta sama zapadła się pod ziemię! A to był dopiero początek tego szalonego miesiąca!

Kup teraz:

Kup od autorki w oficjalnym sklepie beatapisze!

Jeśli wolisz kupić z innego źródła, to najbardziej polecam Druk:

Ebook:

Recenzje:

„Zastanawialiście się, czemu to właśnie koty rządzą światem? Przez pewnego kota Zośka miała ogromny problem i mundurowego na głowie. Przygotujcie się na salwy śmiechu! Zapamiętajcie ten tytuł, bo po przeczytaniu zamruczycie! Polecam z całego serca!”

~Ania, recenzentka na blogu swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com

Jeśli przeczytałeś „Nie odwracaj kota ogonem”, to daj znać, czy Ci się podobało! Pisz do mnie na kontakt@beatapisze.pl, albo na fp beatapisze :)