Książki

Lista opublikowanych i nieopublikowanych opowieści autorki:

 

Nie dla Ciebie

ndc ksiazka

 

Premiera: 6 kwietnia 2016

ISBN:  978-83-8083-108-7

Ilość stron: 250

Cena: 29 złNie dla Ciebie na lubimyczytać

Pokusa... zawsze jest silniejsza!

Wiesz, że to nie jest grzeczny facet. Myślisz, że dla Ciebie się zmieni. Chcesz podejść bliżej, poznać go. To tylko jedna z pułapek, w którą właśnie wpadłaś. Nie daj się zwieść! To nie jest facet dla Ciebie.

Historia jakich nie znajdziesz wiele - przedstawiona z perspektywy mężczyzny. Możesz wejść do jego głowy i zobaczyć, jak on widzi świat. To urywek życia 27-letniego mężczyzny żyjącego we Wrocławiu. Uwodziciela, który ma na wyciągnięcie ręki każdą kobietę, ale tylko dwie zawładnęły jego sercem. Kobiety różne jak ogień i woda. Dawid będzie musiał zdecydować, co jest dla niego ważniejsze. Uroda, czy charakter? Przy okazji przekazuje wiedzę na tematy damsko-męskie i pokaże, jak należy się zachowywać w relacji z partnerem. Od razu uprzedzam, że to nie jest książka dla każdego. Jest w niej dużo manipulacji, seksu, dominacji. Opisuję sposoby w jaki można sprawić, że płeć przeciwna będzie jadła Ci z ręki. Myślę, że nie powinieneś sięgać po tę publikację. To nie dla Ciebie...

kup teraz                    fragment                     zwiastun

patroni

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Oko Kanaloa

oko ksiazka

 

Pełny tytuł: Oko Kanaloa - Szyfr Wtajemniczenia

Data wydania: marzec 2013

ISBN: 978-83-7722-612-4

Ilość stron: 350lubim

Cena: 34 zł

Determinacja sprawiała, że był w stanie pokonać każdego, kto stanął mu na drodze

Czy wiesz, że poza znanym nam księżycem istnieje jeszcze jeden naturalny satelita Ziemi? Czarny Księżyc jest widoczny raz na sto lat - nie bez powodu. To właśnie na nim ukrywają się demony. A kto zdobędzie władzę nad demonami, będzie o krok od władzy nad światem.

„Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia” to pierwsza część opowieści o młodej dziewczynie, która przypadkiem wpada na ślad tajemniczego stowarzyszenia. Chcąc dogłębnie poznać organizację, wchodzi w jej szeregi i dowiaduje się o istnieniu istot, które dotąd znała jedynie z bajek. Vis Maior (Siła Wyższa) okazuje się być tajnym bractwem, które ma na celu utrzymać świat w błogiej nieświadomości o zagrożeniu ze strony istot magicznych. Jego antagonista, Neftyda (Czarny Księżyc) w tym czasie próbuje dostać się do siedliska demonów i uwolnić je

kup teraz                    fragment                     zwiastun

.

.

.

.

.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Powieści jeszcze niewydane:

 

Niezapominajka

niezapo

 

 

Data ukończenia: wrzesień 2016

Ilość stron: 137 (pdf)

Cena: dobrowolna darowizna

Tym razem będziemy mordować! Nikt nie może czuć się bezpieczny!

W mieście grasuje seryjny morderca. Morduje 4 kwietnia każdego roku, a później odmierza równe 32 dni i morduje ponownie. Jego ofiary różnią się od siebie wszystkim. Łączy je jedynie mały bukiecik niezapominajek pozostawiony przy ciele. Dziś jest 5 kwietna. Wczoraj odnaleziono piąte z kolei ciało. Zaczęło się odliczanie i nikt nie jest bezpieczny...

(na razie opcji sprzedażowych nie wrzucam, a zwiastuna... jeszcze nie ma. Informację o opowieści za to zamieszczam jak najszybciej, bo są osoby, które nie mogą się już doczekać i mnie o to męczą od miesiąca ;) )

Prefekt

prefekt

 

 

Data ukończenia:  październik 2015

Ilość stron: 161 (pdf)

Cena: dobrowolna darowizna

Tańcząc na linie, która płonie po obu

stronach...

Prefekt to historia każdego z nas. Opowieść o wrażliwym człowieku, którego zniszczył brutalny świat. Fabuła oparta na faktach. Ludzie tacy jak Piotr są wszędzie wokół. Spotykasz ich w pracy i mijasz na ulicy. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ten tajemniczy nieznajomy nie chce mówić zbyt wiele o swojej przeszłości? Wydaje się taki przebojowy i atrakcyjny. Jego oczy uśmiechają się do Ciebie, ale gdzieś w głębi duszy czujesz, że coś jest nie tak. On skrywa w sobie jakieś straszne rzeczy. Omija ten temat szerokim łukiem, nie przyznaje się. Z czasem zaczyna mówić coraz mniej, a Ty się zastanawiasz. Nie masz pojęcia, jak wiele złego dzieje się w jego życiu, jak czarne jest jego serce. On nienawidzi, a nienawiść daje mu siłę do życia.

kup teraz                    fragment                     zwiastun

 

 

Oko Kanaloa 2

ok2

 

Pełny tytuł: Oko Kanaloa - Tajemnica Ducha

Data ukończenia:  sierpień 2014

Ilość stron: 143 (pdf)

Cena: dobrowolna darowizna

Warto ufać tylko własnej intuicji

Kontynuacja opowieści o młodej dziewczynie, która przypadkiem wpada na ślad stowarzyszenia, które uznaje za sektę. Chcąc dogłębnie ją poznać, wchodzi w jej szeregi i dowiaduje się o istnieniu istot, które dotąd znała jedynie z bajek. Tym razem Sheyla ma większy problem niż niespełniona miłość - zaczyna słyszeć głosy w głowie! Szybko okazuje się, że została opętana i to nie przez byle jakiego demona. W dodatku wojna miedzy bractwami zaczyna się coraz bardziej zaogniać. Wszyscy chcą zdobyć tajemniczą Księgę Śmierci, dzięki której bez wysiłku można zabić każdą istotę na świecie, ale można też dowolną postać wskrzesić. Taka władza to nie przelewki!

kup teraz                    fragment                     zwiastun

 

 

Krew Królów

krew

 

 

Data ukończenia:  kwiecień 2011

Ilość stron: 163 (pdf)

Cena: dobrowolna darowizna

To nie jest tym, na co wygląda!

Ilu bohaterów chodzi po ziemi? Nikt dokładnie tego nie wie, bo działają oni zwykle po cichu i w tajemnicy. Czy bohaterem trzeba się urodzić? To pytanie utkwiło w głowie dziewiętnastolatki odkąd dotknęła rubelitu. Co jednak wspólnego ma święty Graal do bohaterstwa? Te i inne zagadki będzie próbowała rozwiązać na swojej drodze dziewczyna, której imię wzbudza grozę wśród rzezimieszków w Seattle. Ivy nieświadoma tego co się wokół niej dzieje staje dzielnie do boju. Na szczęście nie jest sama.

kup teraz                    fragment

 

 

Ups! Bywa...

ups

 

 

Data ukończenia:  (nieznana)

Ilość stron: 152 (pdf)

Cena: dobrowolna darowizna

Historii jest wiele, więc

dla każdego coś dobrego

Opowiadania SirAngel zebrane to zlepek różnorodnych historyjek, wśród których panuje motyw romantyczny, aczkolwiek znajdą się też opowiadania fantastyczne, humorystyczne i kryminalne. Dla każdego coś dobrego!

Stwierdziłam, że przydałoby się zebrać to, co leżał gdzieś luzem na kartkach i uporządkować to. Mamy to duży rozstrzał, bo w zbiorze znajdą się opowiadania, które pisałam kilka lat temu, ale również takie, które powstały całkiem niedawno.

Co prawda teksty nie są najświeższe, ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że zawsze chętnie do nich wracam. Chętnie je udostępnię!

kup teraz                    fragment

 

 

Inne:

Poza tym, co tu wyszczególnione, dość (nie)regularnie dodaję wpisy w części blogowej.
Wracając jednak do tematu opowieści. Zacznijmy chronologicznie od pozycji najnowszych z najstarszych:

Tłumacz mnie

               Jak wiele żartów można zmieścić w jednym opowiadaniu? Pomijając wstępy i przedstawienie postaci, starałam się pisać to w pełni dla rozrywki, w każdy rozdział wstawiając tyle humoru, ile to możliwe. Według mnie wyszło w pełni parodystycznie, czyli według zamierzeń. A Ty, po ilu rozdziałach się zaśmiejesz?

Tak Jakoś Wyszło

Dziewczynie z Polski (a jakże by inaczej!) nagle zawala się na głowę świat - dowiaduje się, że jest adoptowana, a chłopak ją wykorzystuje. Postanawia odnaleźć biologiczną matkę. W Ameryce (a jakże by inaczej!). Idzie na koncert przed wyjazdem i spotyka amerykańską gwiazdę (a jakże by inaczej!). Od razu się na siebie rzucają i całują (a jakże by inaczej!). Niestety okazuje się, że ten młodociany alkoholik wypił za dużo i nic nie pamięta. Ale pamięta prasa... Banda geniuszy wymyśla więc rozwiązanie, które nie podoba się nikomu. I rozpoczyna się wojna. A w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

Green Square

               Jedna z najgorszych dzielnic Los Angeles, gdzie narkotyki i alkohol wśród młodzieży to norma. Amanda - córka mężczyzny i elfa, po śmierci matki wraz z ojcem ląduje na Green Square. Na miejscu zmienia się nie do poznania. Kiedy jednak los odbiera jej również ojca, powraca do Alfheim, raju na ziemi. Na miejscu odkrywa prastarą przepowiednię, według której krainą ma rządzić "wybrana". Kto nią jest?

Saga HMW

               Czym różni się rzeczywistość od sennej iluzji? Czy zdarzenia zachodzące w umyśle, podczas marzeń, mogą mieć wpływ na realia? Jak cienka jest granica między jaźnią i wyobrażeniem?
               Moja pierwsza opowieść. Pisana tak koślawym stylem, że niemal płaczę ze śmiechu wracając do niej. Sama historia jednak najbardziej oddaje mnie sprzed siedmiu lat. W każdej kolejnej są już tylko postacie bardziej lub mniej przypominające autora.
               W skład wchodzą: Historia majowego Weekendu, Historia Marcowego Wesela, Historia Mojej Wiary, Historia Małej Wady

Opowieści nie są dostępne w sieci, ale osiągalne. Wystarczy jedna krótka wiadomość, a udostępnię każdy tekst. Maila, w treści którego wpiszesz, jaka opowieść Cię interesuje, wyślij na adres kontakt@beatapisze.pl

Podobnie ma się sprawa z opowieściami dostępnymi za dobrowolną darowizną - jeśli się na nią zdecydujesz, napisz do mnie maila, a prześlę Ci tekst :)