Pomóż

    Witaj, drogi czytelniku!
    Nie wiem, jak dużą część mojej strony zwiedziłeś i ile o mnie wiesz, więc w skrócie wszystko Ci opowiem. Jestem początkującą pisarką, która obecnie stara się promować swoje książki. W tym miejscu usiłuję zachęcić Cię do pomocy.
    Wiadomo, że podstawą sprzedaży jest reklama. Nikt nie kupi czegoś, o istnieniu czego nie ma pojęcia. Z tak słabym budżetem, ciężko szarpnąć się na wystawienie billboardu w środku miasta, albo reklamę telewizyjną zaraz po wiadomościach. Wszystko więc leży w naszych rękach. Chcesz wspomóc promocję moich opowieści? Wdzięczność autorki nie zna granic! Zapraszam do pomocy każdą osobę, która czyta ten tekst. Jest wiele bardzo drobnych gestów, które mogą zdziałać cuda. Wystarczy, że wybierzesz chociaż jedną z możliwości:

*Dołącz do fanów na facebooku – >> KLIK << ! Bądź na bieżąco z informacjami na temat książek, czytaj ciekawostki, klikaj „lubię to!” ile się da i rozpowszechniaj temat na forum znajomych.
.
*Ustaw sobie opis z adresem tej strony na forum, którego jesteś aktywnym uczestnikiem, np.

„Przeczytaj już dziś „Rubinowego Księcia”
www.beatapisze.pl”

„Beata pisze, bo lubi. I nikt jej nie zabroni ;)
www.beatapisze.pl”

„Determinacja sprawiała, że był w stanie zabić każdego, kto stanął mu na drodze…”
www.beatapisze.pl”

„-Słońce?
-Brawo, Einsteinie, to jest słońce :) (z książki „Oko Kanaloa”)
www.beatapisze.pl”

„Nie odwracaj kota ogonem – Gorąco polecam tę książkę!
www.beatapisze.pl”

.
*Wiadomo, że od wieków najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa, dlatego gorąco zachęcam do dyskusji ze znajomymi o wpisach, które Ci się spodobały. Wiesz, kto z Twoich znajomych lubi książki przygodowe połączone z fantastyką, komedią i romansem? Powiedz mu o „Oku Kanaloa”! Znasz kogoś, kto woli pieprzne historyjki i poznawanie świata męskimi oczami? Poleć mu „Nie dla Ciebie”. Znajomi wola kryminały? Podrzuć im „Niezapominajkę”! A może mają ochotę na lekką komedię? „Nie odwracaj kota ogonem” będzie idealne! Niech inni też cieszą się nową lekturą.
 .
*Napisz maila do miejscowych gazet, aby pomogły promować młode, polskie talenty. Znasz jakieś strony poświęcone książkom? Poleć im moje opowieści.
 .
*Masz bloga? Zajrzyj do działu współpraca i napisz kilka słów o mojej książce. Działasz aktywnie na jakimś forum? Wrzuć w opis jeden z bannerów. To mały krok dla Ciebie, a dla mnie to niemal szczyt marzeń. Prosiłabym o informację o każdym tego typu wpisie. Chciałabym zgromadzić tu wszystkie linki. To dodatkowa promocja dla Ciebie i Twojej strony!
 .
*Demotywatory, kwejk, demoty i inne tego typu, to obecnie jedne z najczęściej przeglądanych stron. Pokażmy więc i tej społeczności o istnieniu Oka Kanaloa. Jeśli masz konto na stronie typu „dorzuć coś od siebie i patrz, co wrzucają inni”, dodaj jakiś obrazek z tekstem promującym, albo cytatem z książki i linkiem do tej strony.
.
*Bardzo ucieszyłoby mnie również wsparcie w postaci pieniężnej. Nie prowadzę żadnych zbiórek, ale będziesz mi pomocą, jeśli zdecydujesz się wydać dyszkę i kupić chociaż jednego z moich ebooków. To mniej, niż za wizytę w kinie, ale możesz pomóc mi spełniać marzenia. Zdaję sobie sprawę, że moje teksty już krążą po sieci w spiraconej wersji. Nie mam nic przeciwko, ale jeśli ściągniesz, przeczytasz i spodoba Ci się to, co przeczytasz, to wejdź na moją stronę i kup ebooka. Kocham to, co robię, ale jestem tylko człowiekiem. Nie żywię się samą weną i powietrzem.
.
*Masz inne pomysły? Działaj! Każdy pomysł jest dobry! (chyba, że planujesz wybić pół osiedla, albo zawładnąć nad światem – wtedy najpierw mi o tym powiedz. Chętnie dołączę! ;) )
.
.