Oko Kanaloa

Trylogia o dwóch bractwach

 

Determinacja sprawiała, że był w stanie pokonać każdego, kto stanął mu na drodze

 

 

Pełny tytuł: Oko Kanaloa – Szyfr Wtajemniczenia

Data wydania: marzec 2013

ISBN: 978-83-7722-612-4

Ilość stron: 350

Cena okładkowa: 34 zł

Czy wiesz, że poza znanym nam księżycem istnieje jeszcze jeden naturalny satelita Ziemi? Czarny Księżyc jest widoczny raz na sto lat – nie bez powodu. To właśnie na nim ukrywają się demony. A kto zdobędzie władzę nad demonami, będzie o krok od władzy nad światem.

„Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia” to pierwsza część opowieści o młodej dziewczynie, która przypadkiem wpada na ślad tajemniczego stowarzyszenia. Chcąc dogłębnie poznać organizację, wchodzi w jej szeregi i dowiaduje się o istnieniu istot, które dotąd znała jedynie z bajek. Vis Maior (Siła Wyższa) okazuje się być tajnym bractwem, które ma na celu utrzymać świat w błogiej nieświadomości o zagrożeniu ze strony istot magicznych. Jego antagonista, Neftyda (Czarny Księżyc) w tym czasie próbuje dostać się do siedliska demonów i uwolnić je.

Kup teraz:

Kup od autorki w oficjalnym sklepie beatapisze!

Książka dostępna w większości księgarni internetowych, także w Empiku z dostawą do dowolnego salonu.

Druk:

Ebook:

Recenzje:

Jeśli przeczytałeś „Oko Kanaloa” i chcesz podzielić się swoją opinią, napisz do mnie na kontakt@beatapisze.pl, albo na fp beatapisze :)

Oko Kanaloa 2

Warto ufać tylko własnej intuicji

 

 

 

Pełny tytuł: Oko Kanaloa – Tajemnica Ducha

Data ukończenia:  sierpień 2014

Ilość stron: 223

Cena: 9,99zł (ebook)

 

Kontynuacja opowieści o młodej dziewczynie, która przypadkiem wpada na ślad stowarzyszenia, które uznaje za sektę. Chcąc dogłębnie ją poznać, wchodzi w jej szeregi i dowiaduje się o istnieniu istot, które dotąd znała jedynie z bajek. Tym razem Sheyla ma większy problem niż niespełniona miłość – zaczyna słyszeć głosy w głowie! Szybko okazuje się, że została opętana i to nie przez byle jakiego demona. W dodatku wojna miedzy bractwami zaczyna się coraz bardziej zaogniać. Wszyscy chcą zdobyć tajemniczą Księgę Śmierci, dzięki której bez wysiłku można zabić każdą istotę na świecie, ale można też dowolną postać wskrzesić. Taka władza to nie przelewki!

                   

Kup teraz:

Druk:

Ebook:

 

Trylogia mówiłam?

 

 

 

No tak, w założeniu to jest trylogia. Z tym, że pochłonięta innymi projektami, wciąż nie dokończyłam pisania trzeciej części. Przypominajcie mi o tym, a na pewno w końcu się za to zabiorę!