Rubinowy Książę

Jedyna nadzieja w potępionych, bo tylko oni nie boją się przegrać!

Premiera: 12 wrzesień 2019 Rubinowy Książę, wkrótce! Szafirowa Szwaczka

Ilość stron: 510 + 414

ISBN: 978-83-66070-91-2

Cena okładkowa: 37,90zł

W chwili, gdy mgielny wilk porwał duszę Mili, życie Sephory wywróciło się do góry nogami. Jak na potomka bogini przystało, postanowiła wyruszyć siostrze na ratunek.

Do pomocy miała owianą legendami dziewczynę z tatuażem na szyi (której wszyscy życzą śmierci), przestraszonego dowódcę straży (z alergią, przez którą ciągle pociągał nosem) i przeklętego parobka (który podejrzanie wiele wie na temat cmentarzy). Niestety już na początku wyprawy zadzierają z najgroźniejszym kambionem w całym imperium. Tylko pomoc Rubinowego Księcia może uratować ich przed gniewem Yotama Szorstkopalcego i wyciągnąć duszę Mili z Otchłani. Zwłaszcza, że za rogiem czai się rewolucja, a lud z całych sił pragnie obalić imperatora. Czy w świecie pozbawionym słońca może zalśnić iskierka nadziei? Jedno jest pewne – to nie jest miejsce dla bohaterów.

 

 

Kup teraz:

Już dzisiaj możesz zamówić Rubinowego Księcia od autorki w oficjalnym sklepie beatapisze! Dzięki temu dostaniesz książkę i prezent w dniu premiery :)

Wolisz w innym miejscu?

Książką dostępna w większości księgarni, w tym Empik, Matras, Ravelo, Bonito, Merlin i inne. Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

Opowiadania dodatkowe:

Walentynki nie zawsze są pełne miłości. Poznaj historię powstania mgielnych wilków.
Życie pod ziemią nie jest proste. Zwłaszcza dla umęczonej duszy z klaustrofobią.
Również w wersji audio!