Daj mi chociaż chwilę

Czerwone to kategoria wpisów zawierających nutę erotyzmu. Są kontynuacją twórczości zapoczątkowanej na moj-acidland.blogspot.com. Więcej wpisów tego typu znajdziesz właśnie tam.

————————–

Daj mi piętnaście minut.

Spójrz mi głęboko w oczy. Uśmiechnij się. I opowiedz mi o swoim dniu. Możesz milczeć. Możesz się śmiać. Płacz, jeśli chcesz. Pozwól, że Cię przytulę i zabiorę trochę zmartwień. Może podrapię Cię po plecach? Przecież to lubisz. W zamian za to wystarczy, że mnie pogłaszczesz. Albo nie głaszcz. Po prostu bądź blisko. Tak blisko, jak tylko można. I jeszcze bliżej… Daj mi chociaż chwilę.

Daj mi godzinę swojego życia.

Połóż głowę na moich kolanach. Dobieraj odpowiednie słowa. Wyostrz zmysły, dostrzeż kształty ukryte pod ubraniem. Obejmij, albo złap za rękę. Szepcz do mnie o swoich pragnieniach. Uśmiechnij się, kiedy wsunę dłoń w Twoje włosy. Kuś mnie swoim mruczeniem. Nic nie brzmi tak seksownie. Zamrucz jeszcze… Daj mi chociaż chwilę.

Daj mi dwie godziny.

Połóż się i przytul mnie tak, żebym czuła Cię całym ciałem. Daj odrobinę ciepła. Poczuj jak pachnę. Przesuń palcami po moim karku i plecach. Spotkaj się ze mną ustami. Sprawdź smak skóry. Ciesz się dotykanymi kształtami. Odszukaj językiem najwrażliwsze miejsca. Schowaj głowę między moimi udami. Uderz delikatnie w pośladek. Znajdź odpowiedni rytm. Pozwól mi na orgazm. I sobie też… choć na chwilę.

Daj mi jeden dzień swojego życia.

Daj mi chwilę.

7 komentarzy

  1. i takie posty to ja chcę czytać

  2. Weź chwilę. Weź godzinę. Weź dzień. Oddam bez wahania.

  3. Lubię teksty erotyczne. Po prostu. Ten tekst wprawił mnie w dobry humor. Szepty i dotyk.
    Pozdrowienia

  4. Piękne.

  5. Kobieto… pisz takich tekstów więcej…